اختلال در پرواز هاي فرودگاه بندرعباس

 

فعالیت‌های فرودگاه‌های بندرعباس و ابوموسی و بنادر مسافری هرمزگان به دلیل وجود مه غلیظ، دچار مشکل شد

کد خبر : 95133345        تاریخ انتشار :  شنبه, 11 دی 1395

 

به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي»، مدیرکل فرودگاه‌های هرمزگان علت تأخیر پروازهای بندرعباس-شیراز بندرعباس- ابوموسی و بندرعباس- تهران را کاهش میزان دید افقی اعلام کرد.

69729.jpg

محمود امانی بنی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به افزایش میزان دید و کاهش غلظت مه گرفتگی، تا ساعتی دیگر پروازهای فرودگاه بین‌المللی بندرعباس آغاز می‌شود.

 

مدیر بنادر مسافری مرکز و شرق هرمزگان در این خصوص اظهار کرد: به علت کاهش دید، فعالیت شناورها از بنادر مسافری شهید حقانی بندرعباس، شهید ذاکری قشم و جزیره هرمز تا بهتر شدن وضع دید، متوقف‌شده است.

 

محمود محسنی تصریح کرد: مه غلیظ که از هفته گذشته در هرمزگان آغازشده است سبب کاهش میزان دید در مناطق ساحلی هرمزگان به‌ویژه صبح‌ها و شب‌ها شده است.

 

براثر مه گرفتگی صبح امروز میزان دید افقی در قشم به کمتر از 50 متر، بندر خمیر کمتر از 100 متر، بندرلنگه 500 متر و بندرعباس هزار و 500 متر کاهش‌یافته است.

 

پدیده مه گرفتگی که از هفته گذشته در مناطق ساحلی هرمزگان آغازشده است و بر اساس اعلام مرکز هواشناسی هرمزگان تا دوشنبه این هفته پیش‌بینی می‌شود، رفت و آمد جاده‌ای، دریایی و هوایی را در استان با مشکل روبرو کرده است صبح امروز میزان رطوبت هوا در بندرعباس 99 درصد بود

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کشت کلزا در هشت بندی

اخبار هرمزگان