اختلال در پرواز هاي فرودگاه بندرعباس

 

فعالیت‌های فرودگاه‌های بندرعباس و ابوموسی و بنادر مسافری هرمزگان به دلیل وجود مه غلیظ، دچار مشکل شد

کد خبر : 95133345        تاریخ انتشار :  شنبه, 11 دی 1395

 

به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي»، مدیرکل فرودگاه‌های هرمزگان علت تأخیر پروازهای بندرعباس-شیراز بندرعباس- ابوموسی و بندرعباس- تهران را کاهش میزان دید افقی اعلام کرد.

69729.jpg

محمود امانی بنی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به افزایش میزان دید و کاهش غلظت مه گرفتگی، تا ساعتی دیگر پروازهای فرودگاه بین‌المللی بندرعباس آغاز می‌شود.

 

مدیر بنادر مسافری مرکز و شرق هرمزگان در این خصوص اظهار کرد: به علت کاهش دید، فعالیت شناورها از بنادر مسافری شهید حقانی بندرعباس، شهید ذاکری قشم و جزیره هرمز تا بهتر شدن وضع دید، متوقف‌شده است.

 

محمود محسنی تصریح کرد: مه غلیظ که از هفته گذشته در هرمزگان آغازشده است سبب کاهش میزان دید در مناطق ساحلی هرمزگان به‌ویژه صبح‌ها و شب‌ها شده است.

 

براثر مه گرفتگی صبح امروز میزان دید افقی در قشم به کمتر از 50 متر، بندر خمیر کمتر از 100 متر، بندرلنگه 500 متر و بندرعباس هزار و 500 متر کاهش‌یافته است.

 

پدیده مه گرفتگی که از هفته گذشته در مناطق ساحلی هرمزگان آغازشده است و بر اساس اعلام مرکز هواشناسی هرمزگان تا دوشنبه این هفته پیش‌بینی می‌شود، رفت و آمد جاده‌ای، دریایی و هوایی را در استان با مشکل روبرو کرده است صبح امروز میزان رطوبت هوا در بندرعباس 99 درصد بود

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان