درخواست ورزشي استاندار از مديران صنايع

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://media.mehrnews.com/d/2015/12/23/3/1948208.jpg?ts=1478437009502

 

استاندار هرمزگان گفت: مدیران صنایع غرب بندرعباس یک وظیفه اجتماعی و فرهنگی نسبت به ورزش و فرهنگ استان دارند وباید از باشگاهها و ورزش استان حمایت کنند.

کد خبر : 95135799        تاریخ انتشار :  شنبه, 11 دی 1395

 

به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي»، جاسم جادری ظهر جمعه در مراسم پایانی اهدای هدایایی قهرمانان دو ماراتن قهرمانی کشور جام هرمز در شهر بندرعباس بیان داشت: استان هرمزگان بیش از 18 ورزشکار نامدار در سطوح محتلف تیم های ملی کشور دارد و یک استان با ظرفیت های خوب ورزشی است.جادری.استاندار هرمزگان

 

وی با اظهار این نکته که از مدیرکل ورزش و جوانان استان خواسته ایم که برگزاری رقابت های ملی و بین المللی را در استان میزبانی کنیم، عنوان کرد: در فصول پائیز و زمستان به دلیل شرایط آب و هوایی مناسب هرمزگان می تواند میزبان خوبی برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی باشد. همانگونه که در روزهای گذشته شاهد برگزاری دو بازی رفت و برگشت تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و تیم ملی فوتبال ساحلی لبنان در شهر بندرعباس بوده ایم.

 

جادری با تاکید بر اینکه ظرفیت مناسب صنایع بزرگ کشور در شهر بندرعباس وجود دارد و باید وارد عرصه ورزش شوند، اظهارداشت:صنایع بزرگی همچون آلومینیوم المهدی، فولاد هرمزگان، بنا گسترکرانه، ترنج، کشتیرانی، کشتی سازی، بنادر و دریانوردی هرمزگان در استان وجود دارد و پذیرفتنی نیست اگه بخواهند خود را از عرصه ورزش کنار بکشند.

 

وی افزود: کم کاری صنایع غرب شهر بندرعباس در ورزش قابل قبول نیست زمانی که می بینیم صنایعی هم توان وبعضا با توان پایین تر در سایر استانها در رده های مختلف سنی و در سطوح ملی و بین المللی باشگاه داری می کنند و برخی از صنایع حتی در استانها ورزشگاه می سازند آنگاه در استان هرمزگان تیم ها و باشگاه های ورزشی با مشکل تیمداری و اسپانسرینگ روبرو باشند.

 

استاندار هرمزگان گفت: می دانم وظیفه ذاتی آنها تولید است اما صنعتی به موفقیت و اهداف بلند مدتش می رسد که در راستای توانمند سازی و تربیت نیروی سالم و با انگیزه کوشا باشد. این پیامی است به تمامی مدیران صنایع و شرکتهای بندری استان که به کمک ورزش بیایند و در عرصه حمایت از ورزشکاران و تیم های ورزشی با جدیت وارد شوند.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان