سفر آيت الله جنتي به كيش

 

در مراسمی با حضور آیت الله جنتی، رئیس مجلس خبرگان رهبری، جمعی از بسیجیان فعال جزیره کیش مورد تقدیر قرار گرفتند.

کد خبر : 95132947        تاریخ انتشار :  یک شنبه, 12 دی 1395

 

به گزارش پايگاه خبري «هشت بندي»، رئیس مجلس خبرگان رهبری در این مراسم، هدف انقلاب را زنده نگه داشتن اسلام خواند و گفت: حل مشکلات مردم، توجه به قشر محروم و کم درآمد، اجرای عدالت و براندازی ظلم و ستم از جمله اهدافی بود که بر مبنای آن انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) و لبیک مردم همیشه در صحنه و انقلابی انجام شد.69756.jpg

 

آیت الله احمد جنتی افزود: ما در راه این انقلاب خسارت های جانی و مالی بسیاری داده ایم اما به لطف خداوند علی رغم تمام مشکلات، تحریم ها و دشمنی ها ما امروز توانسته ایم در ایران اسلامی موفقیت هایی هم داشته باشیم.

 

وی تصریح کرد: تمام موفقیت های امروز کشورمان در عرصه های مختلف علمی و انسانی معجزه الهی است زیرا شما کمتر ملتی را پیدا می کنید که در بحبوحه جنگ و فشار شرق و غرب بتواند چنین دستاوردی داشته باشد.

 

آیت الله جنتی تاکید کرد: امروز انقلاب اسلامی توانسته به مناطق محروم خدمات رسانی کند اما به نظر من آنچه باعث تاسف است حضور فرصت طبان در هنگامه موفقیت کشور است زیرا تا زمانی که ایران اسلامی به شهید نیاز داشت تنها فرزندان انقلاب، بسیجیان و از جان گذشتگان بودند که در این مسیر گام برداشتند اما به محض دستیابی به موفقیت فرصت طلب ها نیز وارد عرصه شدند.

 

رئیس مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: در زمان پیامبر (ص) نیز عمارها و سلمان ها جنگاوری کردند اما به محض رحلت آن بزرگوار این بزرگان از عرصه رانده و تبعید شدند و یا به شهادت رسیدند و دولت در دست بنی امیه و بنی عباس رسید اما به لطف خداوند و در سایه مقام معظم رهبری ایران به چپاول فرصت طلبان نرسید چرا که امروز بعد از امام خمینی (ره) علی زمان حضور دارند و مردم نیز از ایشان حمایت می کنند.

 

آیت الله جنتی ادامه داد: بسیج، سپاه و نیروهای مردمی و حزب اللهی امروز اساس کار نظام هستند لذا رشد این عرصه ها موجب رشد کشور می شود تا بتواند در برابر تهاجم های دشمن ایستادگی کند.

 

به گزراش ایسنا، در پایان این جلسه با حضور رئیس مجلس خبرگان رهبری، امام جمعه و فرمانده نیروی بسیج کیش، از بسیجیان فعال جزیره کیش تقدیر و قدردانی به عمل آمد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان