واکنش تند آیت الله نعیم آبادی به سخنان شبستری در دانشگاه هرمزگان

نماینده ولی فقیه در هرمزگان: بی سوادی دلیل عدم پاسخگویی به سخنان شبستری در دانشگاه هرمزگان است

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با انتقاد از حضور این شخص در دانشگاه در پاسخ به افرادی که منشاء قرآن را زمینی می دانند، اظهار کرد: دلیل عدم پاسخگویی به سخنان این فرد در دانشگاه هرمزگان بی سوادی است.

کد خبر : 94131423        تاریخ انتشار :  شنبه, 27 آذر 1395

 

به گزارش  پایگاه خبری«هشت بندی»؛ آیت الله نعیم آبادی، نماینده ولی فقیه در هرمزگان با انتقاد از حضور این شخص در دانشگاه در پاسخ به افرادی که منشاء قرآن را زمینی می دانند، گفت:  قرآن گفته اگر کسی توانست سه آیه مانند قرآن بیاورد ، آن وقت ادعا کند که قرآن ساخته خود پیامبر(ص) بوده است ابزارش که الفبا باشد که در اختیار هست.نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به افراط و تفریط در شخصیت این فرد معلوم الحال تصریح کرد:  این فرد در گذشته کتابی به نام زن و انتخابات نوشته است،که در آنجا زنان را از حضور در انتخابات منع کرده حال چگونه است که دم از حقوق بشر می زند و تعیین حقوق بشر را از حقوق خود انسانها می داند و  همچنین دلیل عدم پاسخگویی به این فرد در دانشگاه را بی سوادی عنوان کردند.

 

نعیم آبادی با اشاره به لزوم هفته وحدت بیان کرد: این شعار که نه شیعه نه سنی گفته شده ، غلط گفته شده بلکه باید گفته شود هم شیعه هم سنی چون همه مسلمان هستند. بحث آزاد است اما اهانت ممنوع ، جنگ ممنوع ، تهمت ممنوع . دعواها جز بی عقلی ریشه ای ندارد.

وی افزود: ما که با هم هستیم ، چرا بی همیم. کتابمان، دینمان، قبله مان یکی است . اصل خلافت را همه قبول داریم ولی در مصداق بحث داریم که دلیل نمی شود عام مشترکات را از بین ببرد./راه دانا

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان