جزئیات موانع عزاداری سید الشهدا و آخرین راهپیمایی در زمان طاغوت از زبان آیت الله رئوفی/قسمت سیزدهم زندگینامه

ادامه مطلب: حضرت آیت الله غلامحسین رئوفی عالم بزرگ منطقه هشتبندی هشت بندی هرمزگان
 مخاطبان در قسمت سیزدهم زندگینامه حضرت آیت الله غلامحسین رئوفی با سختی ها و موانعی که رژیم طاغوت در برپایی  خیمه  سید الشهدا در هشت بندی  درسال 57برای اهالی ایجاد می کرد و همچنین  با جزئیات برگزاری آخرین راهپیمایی قبل از انقلاب علیه رژیم طاغوت در هشت بندی  که به همت ایشان برگزار شده  است آشنا می شوند.

جزئیات محاصره منزل و بازجویی آیت الله رئوفی توسط ساواک در قسمت دوازدهم زندگینامه ایشان+تصاویر

ادامه مطلب: حضرت آیت الله غلامحسین رئوفی عالم بزرگ منطقه هشتبندی هشت بندی هرمزگان

بازجوئي ها و مزاحمت هاي ساواک و رفت و آمدبنده برای بازجویی به ساواک میناب وبندرعباس تا سال1357و پيروزي انقلاب ادامه داشت.

قسمت یازدهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)/همراه با تصاویر برخی بزرگان

ادامه مطلب: حضرت آیت الله غلامحسین رئوفی عالم بزرگ استان هرمزگان میناب هشتبندی هشت بندی عکس

مسجد و حسینیه را چندبار به صورت مجزا باخشت وگل و سپس بابلوک تجدیدبنا نمودم تاسال 1376 که فرزندم حاج محمد هردو ساختمان راباهم با آجریکی کرده ودر360مترتوسعه داد وتاکنون مورد استفاده مومنین قراردارد وبا افزایش جمعیت منطقه بازنیاز به گسترش وتوسعه دارد که امیدوارم مجددا فرزندانم توفیق توسعه این مکان مقدس راپیداکنند.

قسمت دهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

هرچه به ما گفتند که : « جايتان را عوض کنيد ، اينجا زندگي کردن بسيار سخت است  ،  بياييد با خرج  ما به سرني ،پوم يا پشت کوه و.. .... برويم » فايده نداشت.

قسمت نهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل خواندیم: بازگشت حضرت آیت الله رئوفی به ایران وسکونت وی در هشت بندی،در این قمست با فرزندان ایشان،چگونگی تحصیل فرزندان وی و ازدواج آنها آشنا میشویم.

قسمت هشتم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

آن زمان هشت بندي مانند امروز آباد نبود و وقتي ما آمديم ، اهالي محترم پشت کوه مثل مشهدي طالب و سايرين آمدند و گفتند : اين جا صلاح نيست زندگي کنيد ، اين جا صحرا است و نمي توان زندگي کرد . وبرادران واقربا اصرارداشتند به زادگاهم درسنگ ویا روستای جمع دولتی برویم.

قسمت هفتم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل ادامه سفر به زادگاهشان و شروع سفرهای ارشادیشان و بازگشت دوباره به عراق را خواندیم در این قسمت خواهیم خواند: شروع دوباره تحصیل ، حاضر شدن درکلاس های حضرت امام خمینی(ره) و سفر به مکه و بیت المقدس

قسمت ششم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل درباره تشکیل خانواده ایشان و بازگشتشان به ایران خواندیم در این قسمت ادامه سفر به زادگاهشان و شروع سفرهای ارشادیشان و بازگشت دوباره به عراق را خواهیم خواند

قسمت پنجم /شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل درباره شروع تحصیلشان در حوزه علمیه قزوینی و رفع مشکلاتی که پیش از این داشتن را خواندیم.در این قسمت خواهیم خواند: ازدواج و تشکیل خانوداده دادن ایشان و بازگشت به ایران

قسمت چهارم/ شرح زندگی آیت الله رئوفی( حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل درباره ی نحوه ی ورودشان به عراق و مشکلاتی که در سال های اول برایشان پیش آمد خواندیم.در این قسمت خواهید خواند: رفع مشکلات مالی و تحصیل در مدرسه قزوینی و پوشیدن لباس روحانیت

کشت کلزا در هشت بندی

اخبار هرمزگان