قسمت یازدهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)/همراه با تصاویر برخی بزرگان

ادامه مطلب: حضرت آیت الله غلامحسین رئوفی عالم بزرگ استان هرمزگان میناب هشتبندی هشت بندی عکس

مسجد و حسینیه را چندبار به صورت مجزا باخشت وگل و سپس بابلوک تجدیدبنا نمودم تاسال 1376 که فرزندم حاج محمد هردو ساختمان راباهم با آجریکی کرده ودر360مترتوسعه داد وتاکنون مورد استفاده مومنین قراردارد وبا افزایش جمعیت منطقه بازنیاز به گسترش وتوسعه دارد که امیدوارم مجددا فرزندانم توفیق توسعه این مکان مقدس راپیداکنند.

قسمت دهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

هرچه به ما گفتند که : « جايتان را عوض کنيد ، اينجا زندگي کردن بسيار سخت است  ،  بياييد با خرج  ما به سرني ،پوم يا پشت کوه و.. .... برويم » فايده نداشت.

قسمت نهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل خواندیم: بازگشت حضرت آیت الله رئوفی به ایران وسکونت وی در هشت بندی،در این قمست با فرزندان ایشان،چگونگی تحصیل فرزندان وی و ازدواج آنها آشنا میشویم.

قسمت هشتم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

آن زمان هشت بندي مانند امروز آباد نبود و وقتي ما آمديم ، اهالي محترم پشت کوه مثل مشهدي طالب و سايرين آمدند و گفتند : اين جا صلاح نيست زندگي کنيد ، اين جا صحرا است و نمي توان زندگي کرد . وبرادران واقربا اصرارداشتند به زادگاهم درسنگ ویا روستای جمع دولتی برویم.

قسمت هفتم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل ادامه سفر به زادگاهشان و شروع سفرهای ارشادیشان و بازگشت دوباره به عراق را خواندیم در این قسمت خواهیم خواند: شروع دوباره تحصیل ، حاضر شدن درکلاس های حضرت امام خمینی(ره) و سفر به مکه و بیت المقدس

قسمت ششم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل درباره تشکیل خانواده ایشان و بازگشتشان به ایران خواندیم در این قسمت ادامه سفر به زادگاهشان و شروع سفرهای ارشادیشان و بازگشت دوباره به عراق را خواهیم خواند

قسمت پنجم /شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل درباره شروع تحصیلشان در حوزه علمیه قزوینی و رفع مشکلاتی که پیش از این داشتن را خواندیم.در این قسمت خواهیم خواند: ازدواج و تشکیل خانوداده دادن ایشان و بازگشت به ایران

قسمت چهارم/ شرح زندگی آیت الله رئوفی( حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل درباره ی نحوه ی ورودشان به عراق و مشکلاتی که در سال های اول برایشان پیش آمد خواندیم.در این قسمت خواهید خواند: رفع مشکلات مالی و تحصیل در مدرسه قزوینی و پوشیدن لباس روحانیت

قسمت سوم/ شرح زندگی ایت الله رئوفی( حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل خواندیم ؛که پس از فوت پدر بزرگوارشان برای تحصیل همراه با کاروانی زیارتی راهی نجف اشرف می شوند. بین راه تا بصره و در بصره اتفاقاتی برای ایشان و همراهانشان می افتد.

دیدار صمیمانه دکتر همتی استاندار هرمزگان با آیت الله رئوفی / تصاویر

ادامه مطلب: دیدار صمیمانه دکتر همتی استاندار هرمزگان با حضرت آیت الله رئوفی  تصاور

دکتر همتی استاندار هرمزگان با سفر به منطقه هشت بندی از نزدیک با حضرت آیت الله رئوفی از علمای برجسته استان در فضایی صمیمانه دیدار و گفتگو کرد.

اخبار هرمزگان