قسمت نهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل خواندیم: بازگشت حضرت آیت الله رئوفی به ایران وسکونت وی در هشت بندی،در این قمست با فرزندان ایشان،چگونگی تحصیل فرزندان وی و ازدواج آنها آشنا میشویم.

قسمت هشتم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

آن زمان هشت بندي مانند امروز آباد نبود و وقتي ما آمديم ، اهالي محترم پشت کوه مثل مشهدي طالب و سايرين آمدند و گفتند : اين جا صلاح نيست زندگي کنيد ، اين جا صحرا است و نمي توان زندگي کرد . وبرادران واقربا اصرارداشتند به زادگاهم درسنگ ویا روستای جمع دولتی برویم.

قسمت هفتم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل ادامه سفر به زادگاهشان و شروع سفرهای ارشادیشان و بازگشت دوباره به عراق را خواندیم در این قسمت خواهیم خواند: شروع دوباره تحصیل ، حاضر شدن درکلاس های حضرت امام خمینی(ره) و سفر به مکه و بیت المقدس

قسمت ششم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل درباره تشکیل خانواده ایشان و بازگشتشان به ایران خواندیم در این قسمت ادامه سفر به زادگاهشان و شروع سفرهای ارشادیشان و بازگشت دوباره به عراق را خواهیم خواند

قسمت پنجم /شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل درباره شروع تحصیلشان در حوزه علمیه قزوینی و رفع مشکلاتی که پیش از این داشتن را خواندیم.در این قسمت خواهیم خواند: ازدواج و تشکیل خانوداده دادن ایشان و بازگشت به ایران

قسمت چهارم/ شرح زندگی آیت الله رئوفی( حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل درباره ی نحوه ی ورودشان به عراق و مشکلاتی که در سال های اول برایشان پیش آمد خواندیم.در این قسمت خواهید خواند: رفع مشکلات مالی و تحصیل در مدرسه قزوینی و پوشیدن لباس روحانیت

قسمت سوم/ شرح زندگی ایت الله رئوفی( حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل خواندیم ؛که پس از فوت پدر بزرگوارشان برای تحصیل همراه با کاروانی زیارتی راهی نجف اشرف می شوند. بین راه تا بصره و در بصره اتفاقاتی برای ایشان و همراهانشان می افتد.

اجتماع بزرگ عاشورائیان در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر اجتماع بزرگ عاشورائیان در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

همزمان با عصر عاشورای حسینی مردم عزادار مناطق مختلف هشت بندی با اجتماع گسترده در صحن مسجد جامع این منطقه به سینه زنی و عزاداری در رثای مظلومیت فرزند رسول الله و یاران باوفایش در روز عاشورا پرداختند.

اجتماع بزرگ عاشوراییان در هشت بندی/ تصاویر

ادامه مطلب: اجتماع بزرگ عاشوراییان همزمان با عصر عاشورای حسینی سال 98 در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

همزمان با عصر عاشورای حسینی مردم عزادار مناطق مختلف هشت بندی با اجتماع گسترده  در صحن مسجد جامع این منطقه به سینه زنی و عزاداری در رثای مظلومیت فرزند رسول الله و یاران باوفایش در روز عاشورا و شهادت آنها با لب تشنه پرداختند.

راهپیمایی دسته جات عزاداری همزمان با عاشورای حسینی در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: حرکت دسته جات عزاداری همزمان با عاشورای حسینی در منطقه هشتبندی هشت بندی هرمزگان

همزمان با عصر عاشورای حسینی دسته جات عزاداری با حرکت در خیابان های منتهی به صحن مسجد جامع هشت بندی به سینه زنی و عزاداری در رثای شهادت جانسوز سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران با وفایش پرداختند.

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان