نخعي: تاريخ گواه خدمات بي بديل آيت الله هاشمي رفسنجاني است / نقش بزرگ آيت الله هاشمي در ايجاد تشكيلات نظام

تصاوير مراسم بزرگداشت هاشمي رفسنجاني در هشتبندي هشت بندي هرمزگان

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ميناب گفت:تاریخ گواه خدمات بی بدیل آیت الله هاشمی رفسنجاني در دوران قبل از انقلاب و دوران سازندگی است.

کد خبر : 95101612        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 22 دی 1395

 به گزارش خبرنگار پايگاه خبري «هشت بندي»ابوذر مهدي نخعي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ميناب در آئين بزرگداشت و ترحيم آيت الله هاشمي رفسنجاني در هشت بندي با اشاره به نقش ايشان در بازسازي كشور بعد از 8 سال جنگ و ويراني خاطرنشان كرد: كشور بعد از 8 سال جنگ از همه جهات خسارت دیده بود در زمان آقای هاشمی با اجراي پروژه های بزرگ عمرانی و زیرساختی و زیر بنایی کشور بازسازی شد. 

 

نخعي در ادامه خاطرنشان كرد: شخصیت آقای هاشمی ‌شخصیت تشکیلاتی بود و یکی از اشخاصی که نقش بسیار بزرگی در ایجاد تشکیلات انقلاب داشت آقای هاشمی بود.

 


وي در ادامه بيان داشت: مرد عبور از بحران یکی از القاب آقای هاشمی بود بعد از انقلاب دشمنان بیش از 300 بحران بوجود آوردند که آقای هاشمی نقش کلیدی در عبور از بحران های بعد از انقلاب دارند.

 


معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ميناب در پايان خاطرنشان كرد:  آقای هاشمی در دوران زنده بودنشان شهید تهمت بودند و مراسم تشییع ایشان نمایش وحدت در كشور بود.

 

*برای دريافت و آگاهي از آخرين اخبار و تصاوير هشتبندي ، هرمزگان ، ايران و جهان، به کانال پايگاه خبري هشت بندي در تلگرام  بپیوندید:*

لینک عضویت

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان