آیین افتتاح دو واحد آموزشی یک کلاسه در هشت بندی به روایت تصویر

ادامه مطلب: افتتاح مدرسه شهید عزیزی و شجاعتبا حضور پاکدامن معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میناب، اعتمادی بخشدار منطقه، احمدی پور مسئول نمایندگی آموزش و پرورش دو واحد آموزشی یک کلاسه در هشت بندی با هزینه 140 میلیون تومان در روستاهای هشت بندی دو و توکهور به بهره برداری رسید.

هفته بزرگداشت مقام معلم در هشت بندی برگزار شد+تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر برنامه هفته معلم در هشت بندی

به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم مراسمی برای تجلیل از فرهنگیان منطقه هشت بندی با حضور مسولین محلی و شهرستانی برگزار شد.

پس از سال ها انتظار، ساختمان یک کلاسه تنها سهم دبستان 6 پایه ای شهید محمد عزیزی

 

ادامه مطلب: مشکلات مدرسه علی آباد هشت بندی 2 / پایگاه خبری هشت بندیدبستان شهید محمد عزیزی کلاس های خود را در کانکس برگزار می کند و پس از سال ها تلاش، تنها یک ساختمان یک کلاسه برای آن اختصاص داده شده است.

کمالی عنوان کرد:مهترین مطالبه مردم هشت بندی - توکهور ارتقاء سریع منطقه به شهرستان است+ تصاویر

ادامه مطلب: کمالی عنوان کرد مهمترین مطلبه مردم بخش و شهر هشت بندی شهرستان میناب ارتقاء سریع منطقه به شهرستان می باشد

ابراهیم کمالی رئیس شورای اسلامی روستای مجتمع امام در دیدار مردمی سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با اهالی هشت بندی  مهمترین مطالبه مردم بخش و شهر هشت بندی- توکهور را ارتقاءهر چه سریعتر منطقه از بخش به شهرستان عنوان نمود

گزارش تصویری/ سومین اردوی جهادی گروه جهادی منتظران مهدی(عج) در نوروز 92

ادامه مطلب: گزارش تصویری اردوی جهادی منتظران مهدی(عج) هشت بندی نوروز 92

پایگاه خبری هشت بندی: با عنایت به خداوند،گروه جهادی منتظران مهدی(عج) هشت بندی،سومین اردوی جهادی خود را با رویکرد آموزشی و فرهنگی در نوروز 92 برگزار کرد.

ارائه خدمات رایگان پزشکی به مردم محروم / تصاویر 2

ادامه مطلب: تصاویر ارائه خدمات رایگان پزشکی به مردم محروم در هشت بندی ,میناب ,هرمزگان

در دومین روز از برپایی بیمارستان بزرگ صحرایی به همت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در هشت بندی با همت و تلاش پرسنل زحمت کش و خدوم بیمارستان شهید آیت الله صدوقی سپاه پاسداران  به خیل عظیمی از مردم بیمار و محروم خدمات رایگان پزشکی ارائه شد.

چگونه برای کنکور سراسری انتخاب رشته ی موفق داشته باشیم؟

ادامه مطلب: حمید حقیقی کارشناس ارشد سازمان آموزش و پرورش هرمزگان هشتبندی هشت بندی چگونه برای کنکور سراسری انتخاب رشته¬ی موفق داشته باشیم؟

 

با فراسیدن مردادماه هر سال، تب انتخاب رشته کنکور سراسری شروع می شود. در و دیوارها شهرها پر می شود از اطلاعیه هایی پیرامون انتخاب رشته، و تضمین هایی که برای داوطلبان داده می شود که در رشته ی دلخواه شان قبول خواهند شد.

شورای بخش یا شورای حاشیه ها/ قضاوت با شما

ادامه مطلب: شورای بخش یا شورای حاشیه ها

شورای بخش یکی از نهاد های مردمی بسیار تاثیر گذار در پیشرفت هرمنطقه می باشد که متاسفانه در منطقه هشت بندی این نهاد در 8سال اخیر کارنامه درخشانی نداشت

دکتر محمود صباحی زاده سکاندار معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس شد

ادامه مطلب:  با حکم رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان:  دکتر محمود صباحی زاده سکاندار معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان طی حکمی دکتر محمود صباحی زاده از نخبگان منطقه هشت بندی را به سمت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس منصوب کرد.

اخبار هرمزگان