قسمت دهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

آیت الله رئوفی

هرچه به ما گفتند که : « جايتان را عوض کنيد ، اينجا زندگي کردن بسيار سخت است  ،  بياييد با خرج  ما به سرني ،پوم يا پشت کوه و.. .... برويم » فايده نداشت.

قسمت نهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

آیت الله رئوفی

در قسمت قبل خواندیم: بازگشت حضرت آیت الله رئوفی به ایران وسکونت وی در هشت بندی،در این قمست با فرزندان ایشان،چگونگی تحصیل فرزندان وی و ازدواج آنها آشنا میشویم.

استقبال و تقدیر پرشور مردمی از مدافعان حرم اسلام ناب محمدی در هشت بندی / تصاویر(2)

تصاویر قدردانی از مدافعان حرم اعزامی از هشتبندی هشت بندی هرمزگان به سوریه

مردم و مسئولان در هشت بندی به مناسبت بازگشت مدافعان اسلام و میهن اسلامی به زادگاهشان، استقبال شایانی از آنان که نقش خطیری در پاسداری و حراست از اسلام ناب محمدی (ص) داشتند امروز در محل نماز جمعه به عمل آوردند.

استقبال و تقدیر پرشور مردمی از مدافعان حرم اسلام ناب محمدی در هشت بندی / تصاویر(1)

  تصاویر قدردانی از مدافعان حرم اعزامی از هشتبندی هشت بندی هرمزگان به سوریه تصاویر قدردانی از مدافعان حرم اعزامی از هشتبندی هشت بندی هرمزگان به سوریه

مردم و مسئولان در هشت بندی به مناسبت بازگشت مدافعان اسلام و میهن اسلامی به زادگاهشان، استقبال شایانی از آنان که نقش خطیری در پاسداری و حراست از اسلام ناب محمدی (ص) داشتند امروز در محل نماز جمعه به عمل آوردند.

بازگشت غرور آفرین مدافعان حرم به هشت بندی / تصاویر

بازگشت غرور آفرین مدافعان حرم به هشت بندی مدافعان حرم اعزامی ازهشت بندی به سوریه درمیان استقبال بی نظیر مردمی ومسئولان به آغوش خانواده های خود بازگشتند/تصاویر تکمیلی متعاقبا منتشرمی گردد

مدافعان حرم اعزامی از هشت بندی و توکهور به سوریه درمیان استقبال بی نظیر مردمی و مسئولان در میناب و هشت بندی به آغوش گرم خانواده های خود در کمال صحت و سلامت بازگشتند.

ديدار سرهنگ سهرابي با مسئولان حلقه هاي صالحين بسيج در هشت بندي / تصاوير

تصاوير ديدار سرهنگ سهرابي با حلقه هاي صالحين بسيج در هشتبندي هشت بندي هرمزگان

سرهنگ حبيب الله سهرابي فرمانده سپاه شهرستان ميناب با همراهي حجت الاسلام باراني امام جمعه و همايون شهردار با مسئولان حلقه هاي صالحين بسيج در هشت بندي ديدار و گفتگو كرد.

مراسم معنوي احیاء شب بیست و سوم در هشت بندی / تصاوير

مراسم احیاء شب بیست و سوم در هشتبندی هرمزگان

همزمان با سراسر كشور مراسم احیای شب بیست و سوم ماه رمضان در مساجد هشت بندي به ويژه در مسجد امير المومنين حضرت آيت الله رئوفي و مسجد جامع باشكوه خاصي برگزار شد.

راهپیمایی بزرگ عزاداران حضرت علی (ع) در هشت بندی / تصاویر

تصاویر راهپیمایی باشکوه عزاداران حضرت علی (ع) در هشت بندی هشتبندی هرمزگاندر سالروز شهادت اول مظلوم عالم حضرت علی (ع) مراسم بزرگ راهپیمایی عزاداران این امام همام با حضور حجت الاسلام محمد بارانی امام جمعه و آحاد مردم عزادار از چهار راه حضرت آیت الله رئوفی تا مسجد جامع با شکوه خاصی برگزار شد.

مراسم سوگواری مولای متقیان امام علی(ع) در هشت بندی / تصاویر

تصاویر مراسم مولای متقیان علی علیه السلام با حضور علی رئوفی در هشتبندی هشت بندی هرمزگانمراسم عزاداری مولای متقیان حضرت امیر المومنین علی علیه السلام با سخنرانی علی رئوفی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان ، مداحی حاج محمد رئوفی در حسینیه حضرت آیت الله رئوفی با حضور مردم عزادار برگزار شد.

محفل انس با قرآن در مسجد جامع هشت بندی / تصاویر

تصاویر مراسم ترتیل خوانی قران کریم در هشتبندی هشت بندی هرمزگانهمزمان با ایام ماه مبارک رمضان، محفل انس با قرآن هر روز در مسجد جامع هشت بندی برگزار می شود.

اخبار هرمزگان