مراسم عزاداری شب هشتم محرم در حسینیه آیت الله رئوفی/ تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر مراسم عزداری شب هشتم محرم سال 95 در حسینیه حضرت آیت الله غلامحسین رئوفی هشتبندی هشت بندی هرمزگان

هشتمین شب مراسم عزداری سید الشهدا (ع) در حسینیه حضرت آیت الله غلامحسین  رئوفی با حضور این عالم فرزانه حجت الاسلام بارانی امام جمعه و حجت الاسلام خیرخواه با سخنرانی حجت الاسلام حاج یوسف رئوفی, مداحی حاج محمد رئوفی  و نوحه خوانی رضا غریب زاده و بهرام عیدزاده با حضور گسترده عزاداران به ویژه نسل جوان  برگزار شد.

بازدید آیت الله رئوفی و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان از روند ساخت درب حرم امامین عسکرین (ع) در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر باردید آیت الله غلامحسین رئوفی و علی رئوفی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان

حضرت آیت الله غلامحسین رئوفی و علی رئوفی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان با همراهی حجت الاسلام بارانی امام جمعه، رستم خاکساری رئیس شورا شهر ،حاج ابوذر مسلمی از اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات و جمعی دیگر از معتمدین از روند ساخت درب حرم امامین عسکرین (ع) در کارگاه ستاد بازسازی عتبا عالیات توکهو وهشت بندی بازدید و در جریان آخرین جزئیات ساخت درب قرار گرفتند.

قسمت دهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

هرچه به ما گفتند که : « جايتان را عوض کنيد ، اينجا زندگي کردن بسيار سخت است  ،  بياييد با خرج  ما به سرني ،پوم يا پشت کوه و.. .... برويم » فايده نداشت.

قسمت نهم/شرح زندگی آیت الله رئوفی (حاج آقا)

ادامه مطلب: آیت الله رئوفی

در قسمت قبل خواندیم: بازگشت حضرت آیت الله رئوفی به ایران وسکونت وی در هشت بندی،در این قمست با فرزندان ایشان،چگونگی تحصیل فرزندان وی و ازدواج آنها آشنا میشویم.

اجتماع بزرگ عاشورائیان در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر اجتماع بزرگ عاشورائیان در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

همزمان با عصر عاشورای حسینی مردم عزادار مناطق مختلف هشت بندی با اجتماع گسترده در صحن مسجد جامع این منطقه به سینه زنی و عزاداری در رثای مظلومیت فرزند رسول الله و یاران باوفایش در روز عاشورا پرداختند.

اجتماع بزرگ عاشوراییان در هشت بندی/ تصاویر

ادامه مطلب: اجتماع بزرگ عاشوراییان همزمان با عصر عاشورای حسینی سال 98 در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

همزمان با عصر عاشورای حسینی مردم عزادار مناطق مختلف هشت بندی با اجتماع گسترده  در صحن مسجد جامع این منطقه به سینه زنی و عزاداری در رثای مظلومیت فرزند رسول الله و یاران باوفایش در روز عاشورا و شهادت آنها با لب تشنه پرداختند.

راهپیمایی دسته جات عزاداری همزمان با عاشورای حسینی در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: حرکت دسته جات عزاداری همزمان با عاشورای حسینی در منطقه هشتبندی هشت بندی هرمزگان

همزمان با عصر عاشورای حسینی دسته جات عزاداری با حرکت در خیابان های منتهی به صحن مسجد جامع هشت بندی به سینه زنی و عزاداری در رثای شهادت جانسوز سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران با وفایش پرداختند.

مراسم عزاداری هفتم و هشتم محرم در هشت بندی در قاب عکس

ادامه مطلب: مراسم عزاداری  هفتم و هشتم محرم در هشت بندی هشتبندی هرمزگان در قاب عکس

مراسم عزاداری شهادت مظلومانه سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام در حسینه حضرت آیت الله رئوفی و سایر حسینه ها، مساجد و تکایاهای منطقه هشتبندی با حضور گسترده مردم عزادار در حال برگزاری است.

عزاداری باشکوه شب هفتم محرم در هشت بندی / تصاویر

ادامه مطلب: تصاویر مراسم عزادای شب هفتم محرم در هشتبندی هشت بندی هرمزگان

مراسم عزاداری شب هفتم محرم در حسینه حضرت آیت الله رئوفی با جضور این عالم فرزانه و خیل عظیم عزاداران سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام به ویژه نسل جوان با شکوه خاصی  برگزار شد.

برگزاری همایش طبیب روحانی در هشت بندی/تصاویر

ادامه مطلب: 8bandi tabibrohani36

همایش طبیب روحانی ویژه تجلیل از علماء و روحانیون در هشت بندی برگزار شد.

کلاس مداحی

اخبار هرمزگان