آخرین جزئیات مجروح شدن ۱۷ نفر در حادثه واژگونی اتوبوس

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی هرمزگان: آخرین جزئیات مجروح شدن ۱۷ نفر در حادثه واژگونی اتوبوس

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی هرمزگان از مجروح شدن ۱۷ نفر در اثر واژگونی اتوبوس خبر داد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی هرمزگان: آخرین جزئیات مجروح شدن ۱۷ نفر در حادثه واژگونی اتوبوس

متن مقدمه

کد خبر : 96134899        تاریخ انتشار :  دوشنبه, 08 مهر 1398

 

به گزارش خبرنگار مهر، محمود حسین پور صبح شنبه در جمع خبرنگاران گفت: ساعت ۴:۴۷ دقیقه صبح امروز به دنبال واژگونی اتوبوس در جاده اسکله نرسیده به بوستانو، بلافاصله ۶ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و آمبولانس درمانگاه شرکت فولاد هرمزگان به محل حادثه اعزام شده و همزمان با آن تیم واکنش سریع طبق چارت ICS فعال و به اورژانس هوایی و کلیه بیمارستان های شهر بندرعباس نیز آماده باش اعلام شد.

 

حسین پور در ادامه گفت: این حادثه ۱۷ مجروح داشت که با عملکرد به موقع و سریع تیم اورژانس ۱۱۵ همگی مصدومین ۱۵ آقا و دو خانم به بیمارستان های شهید محمدی، صاحب الزمان و خلیج فارس منتقل شدند.

 

طبق گزارش ارسالی از تیم اعزامی اورژانس ۱۱۵ به محل حادثه؛ خوشبختانه حال مصدومین حادثه وخیم نبوده و همگی در حال حاضر تحت نظر است.

 

سرهنگ نیک بخت در خصوص سانحه واژگونی اتوبوس امروز در استان هرمزگان افزود: علت حادثه واژگونی صبح امروز اتوبوس در استان هرمزگان توجه نکردن به جلو خستگی و خواب آلودگی راننده است.

 

لازم به ذکر است، صبح امروز طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی بندرعباس، گزارش حادثه واژگونی اتوبوس بعد از بوستان و به سمت بندرعباس در ساعت ۰۴:۵۰ امروز اطلاع داده شد که پس از اعلام، بلافاصله اکیپ عملیاتی آتش‌نشانان از ایستگاه‌های شماره ۱ و ۷ در کمترین زمان و با سرعت عمل به محل اعزام، حادثه را مدیریت کردند.

 

۱۷ نفر سرنشینان این اتوبوس مصدوم شدند که ۲ زن در بین آن‌ها مشاهده می‌شد توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.