آغاز فعالیت زود هنگام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در هرمزگان/ استعفا فرماندار سیریک برای ورود به کارزار انتخابات مجلس/ احتمال اعلام قریب الوقوع کاندیداتوری دکتر علی رئوفی در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان/ ورود چهره های جدید به کارزار انتخابات در شرق هرمزگان

آغاز فعالیت زود هنگام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در هرمزگان/ استعفا فرماندار سیریک برای ورود به کارزار انتخابات مجلس/ احتمال اعلام قریب الوقوع کاندیداتوری دکتر علی رئوفی در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان/ ورود چهره های جدید به کارزار انتخابات در شرق هرمزگان

تحرکات انتخاباتی در استان هرمزگان به ویژه شرق استان در چند ماه مانده به انتخابات مجلس شدت گرفته است.

کد خبر : 98011834        تاریخ انتشار :  یک شنبه, 01 ارديبهشت 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»فعالیت های زودهنگام انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هرمزگان با استعفاء پرتابیان فرماندار با سابقه شهرستان سیریک وارد فاز تازه ای شد.


پرتابیان که سابقه طولانی شهرداری شهر خمیر و فرمانداری شهرستان بستک و سیریک را دارد روز گذشته برای ورود به کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی از سمت خود استعفاء داد.


وی از چهره های محبوب مردمی در غرب هرمزگان می باشد و شانس وی برای ورود به بهارستان از حوزه انتخابیه غرب هرمزگان بالاست و پرتابیان باید در کارزاری سخت از میان چهره های نامدار قدیمی و جدید کاندیداتوری انتخابات مجلس شانس خود را برای راهیابی به بهارستان امتحان کند.


از شرق هرمزگان خبر می رسد دکتر علی رئوفی معاون سابق و مشاور فعلی استاندار هرمزگان در حال آماده شدن برای ورود به کارزار انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه شرق هرمزگان می باشد.


دکتر علی رئوفی سابقه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و همچنین معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان به همراه سابقه مدیر کلی منابع انسانی استانداری هرمزگان و مدیر کلی اوقات و امور خیریه استان هرمزگان و مسئولیت های متعدد دیگری در کارنامه خود دارد.


دکتر علی رئوفی در کنار کارنامه اجرایی و علمی از شخصیت های محبوب مردمی در شرق هرمزگان می باشد که شانس خود را برای ورود به بهارستان همچون پرتابیان در رقابت با چهره های با سابقه و جدید شرق هرمزگان امتحان خواهد کرد و با توجه به محبوبیتی که در شرق هرمزگان دارد از گزینه های جدی شرق هرمزگان در راهیابی به بهارستان است.


علاوه بر دکتر علی رئوفی ، حجت‌الاسلام سید مصطفی ذوالقدر، سید عبدالکریم هاشمی نخل ایراهیمی, حجت الاسلام محمد پورمحمدی عضو شورای اسلامی شهر هشت بندی ، حسین رئیسی، احمد نوحه گر، دکتر برومند، خلیل قاسمی، دکتر معلمی پور، نظر نژاد فرماندار سابق رودان ، حجت الاسلام غفوری امام جمعه سابق میناب، منصور فرهادی از دیگر کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه نود و هشت از حوزه انتخابیه شرق هرمزگان می باشند که رقابت در این حوزه را بسیار نفس‌گیر خواهد کرد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان