جزئیات کشف محموله 18 تنی پیش ساز هروئین در هرمزگان

کشف محموله 18 تنی پیش ساز هروئین در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان از کشف محموله 18 تنی پیش ساز هروئین در هرمزگان خبرداد.

کد خبر : 96137433        تاریخ انتشار :  سه شنبه, 28 اسفند 1397

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی»، سردارعزیزاله ملکی در این خصوص گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه قاچاقچيان مواد مخدر در پوشش کالاي گمرکي اقدام به ورود پيش ساز مواد مخدر از طريق بنادر استان و ترانزيت به کشور هاي همسايه شرقي می کنند، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

 

وی افزود: مأموران با همکاری گمرک بندر شهيد رجايي در بازرسي از تعدادي کانتينرحاوي مواد شيميايي به يک دستگاه کانتينر که طي اسناد گمرکي" اسيد کلرايد" اظهار کرده و به دلايل نامعلومي قصد مرجوعه نمودن محموله را از بندر شهيد رجايي داشت مشکوک شدند.

 

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه برابر اظهار نامه می بایست این کانتینر حاوي 18 تن اسيد کلرايد باشد، اظهار کرد: طي نمونه برداري از محموله مشخص شد بر خلاف شرح کالاي اظهار شده، کانتینر موصوف حامل 18 تن پيش ساز مواد مخدر هروئين است.

 

فرمانده انتظامی هرمزگان با تأکید بر اینکه برابر ماده 40 قانون مبارزه با مواد مخدر کانتينر مذکور پس از تنظيم صورت جلسه و با هماهنگی مقام قضائی پلمپ شد، خاطرنشان کرد: اقدامات پلیسی در جهت شناسايي و دستگيري افراد مرتبط با این پرونده به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد./ایسنا

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان