دستگیری قاتل دختر ۱۹ساله در بندرعباس

 

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان از شناسایی ودستگیری قاتل دختر ۱۹ ساله توسط کارآگان پلیس آگاهی در بندرعباس خبر داد.

کد خبر : 96136816        تاریخ انتشار :  چهار شنبه, 07 فروردين 1398

 

به گزارش پایگاه خبری «هشت بندی» عبدالمجید کرمی گفت: در پی مراجعه فردی به پلیس آگاهی جهت صدور جواز دفن برای دختر ۱۹ ساله خود، با توجه به شواهد پرونده و تناقضات موجود در اظهارات نامبرده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان شعبه قتل اداره مبارزه با جرائم جنائی قرار گرفت.دستگیری قاتل دختر ۱۹ساله در بندرعباس

 

وی افزود: به دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس، کلیه اعضاء خانواده مقتول به پلیس آگاهی احضار و به صورت مجزا مورد بازجوئی و مصاحبه تخصصی قرار گرفتند.

 

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان اظهارداشت: کلیه افراد یاد شده در تحقیقات مقدماتی و در اظهاراتی کاملاً مشابه موضوع را اتفاقی و بر اساس حادثه عنوان کردند.

 

این مسئول انتظامی خاطر نشان کرد: در ادامه بازجوئی‌ها یکی از خواهران متوفی ضمن بیان حقیقت، ماجرا را اینگونه بیان کرد که مرحومه به علت درگیری فیزیکی با برادرش و با اصابت ضربه چوب از ناحیه سر مضروب شده است.

 

وی ادامه داد: اظهارات خواهر متوفی از یکسو و وصول نظریه پزشکی قانونی در خصوص صدمات و جراحات وارده به قسمت‌های مختلف بدن وی از سوی دیگر ظن کاراگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پیرامون وقوع جنایت را به یقین بدل کرد و دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت.

 

کرمی تصریح کرد: مأموران اداره مبارزه با جرائم جنایی با اقدامات گسترده اطلاعاتی و بهره گیری از شیوه‌های پلیسی متهم را در مخفیگاه خود دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

 

رئیس پلیس آگاهی هرمزگان افزود: متهم یاد شده در تحقیقات ابتدایی منکر بزه انتسابی بود ولی در مواجه با دلایل و مدارک موجود لب به اعتراف گشوده و به قتل خواهر خود اعتراف کرد.

 

کرمی در پایان با بیان اینکه کلیه اعترافات متهم در خصوص ضربات وارده به مقتوله با نظریه پزشکی قانونی منطبق بود، خاطر نشان کرد: قاتل دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

اخبار هرمزگان